Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
DNES OTEVŘENO 6:00 - 21:30
BAZÉNY A POSILOVNA
54/220
FINSKÁ SAUNA
2/12
STŘEŠNÍ BAZÉN
OTEVŘENO

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Aquapark Kohoutovice

Sport i relax pro děti i dospělé v jediném Aquaparku v Brně

Aquapark Kohoutovice láká rodiny s dětmi, návštěvníky toužící po relaxaci a odpočinku i sportovce. V areálu najdete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vodními atrakcemi, z nichž zdaleka nejoblíbenější je 90 metrový tobogán. Nechybí sauny, vířivky, plně vybavená posilovna a samozřejmě bar s občerstvením.

Po tom, co upustíte páru v bazénu či posilovně, se můžete prohřát v parní sauně u bazénu, nebo si dopřát plnohodnotné saunování ve finské sauně s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, která je umístěna v patře. V letních měsících je přístupná střešní sluneční terasa s bazénem, který láká k odpočinku na jeho okraji.

Aktivity a služby

Saunování

Prohřát své tělo můžete v Aquaparku Kohoutovice rovnou ve dvou saunách. Parní sauna se nachází v přízemí bazénové haly a je součastí základního vstupného. Finská sauna s kapacitou 12 míst se nachází v horním patře budovy a je nutné zvlášť uhradit příplatek za vstup. Pro návštěvníky je zde k dispozici vše potřebné – bazének, ledová studna i odpočívárna s dřevěnými relaxačními lehátky a pravidelné se zde konají saunové ceremoniály pro ženy a saunování pro děti.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále