Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
ZAVŘENO
Čipové hodinky, jejichž nabití vám uhradil zaměstnavatel na fakturu (FKSP s místem nabití AQP Kohoutovice), vyzvednete či dobijete v Bazénech Lužánky a to po celou dobu uzavření aquaparku.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Aquapark Kohoutovice

Sport i relax pro děti i dospělé v jediném Aquaparku v Brně

Aquapark Kohoutovice láká rodiny s dětmi, návštěvníky toužící po relaxaci a odpočinku i sportovce. V areálu najdete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vodními atrakcemi, z nichž zdaleka nejoblíbenější je 90 metrový tobogán. Nechybí sauny, vířivky, plně vybavená posilovna a samozřejmě bar s občerstvením.

Po tom, co upustíte páru v bazénu či posilovně, se můžete prohřát v parní sauně u bazénu, nebo si dopřát plnohodnotné saunování ve finské sauně s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, která je umístěna v patře. V letních měsících je přístupná střešní sluneční terasa s bazénem, který láká k odpočinku na jeho okraji.

Aktivity a služby

Cvičení v posilovně

K dispozici jsou běžecké pásy, cvičební stroje, velké i malé činky a pomůcky pro cvičení s vlastním tělem. Posilovna je klimatizovaná, nachází se v horním patře budovy a je z ní výhled do bazénové části aquaparku. K posilovně přiléhá taktéž bar, ve kterém si můžete vybrat z nabídky fitness sortimentu.

Nabízíme vám také cvičení s profesionálním trenérem pro začátečníky i pokročilé. Nechte si sestavit individuální tréninkový plán nebo si poradit v oblasti správné výživy. Cena pro jednoho 450 Kč/hod, cena pro dva 650 Kč/hod. Rezervace jsou možné telefonicky na 731 445 303 nebo na zouhar@starezsport.cz.

Každé úterý od 8 do 11 a čtvrtek od 16 do 19 hodin můžete využít služeb trenéra pro veřejnost přímo v posilovně bez předchozí domluvy.

Bar s občerstvením

Zveme vás do našeho baru, který se nachází v horním patře a je k dispozici každý den 9:00 - 21:00. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Najdete u nás příjemné posezení, dobrou kávu, připravíme vám teplé pokrmy a deserty nebo zchladíte žízeň limonádou či pivem . Pobyt vám zpříjemní i připojení k WiFi. Útratu evidujeme prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu. Jídelníčky k nahlédnutí zde. 

Plavání v bazénu

Bazén o délce 25 metrů rozdělený do 6 plaveckých drah s hloubkou v rozmezí 1,8–2 m je přesně to, co potřebujete pro pohodové kondiční plavání. Správný zážitek ze zdravého pohybu navíc podpoří komfortní teplota vody, která se pohybuje mezi 27-28 °C. Sledujte rozpis a rezervace drah, především v odpoledních hodinách bývá bazén pronajat oddíly vodních sportů.

Saunování

Prohřát své tělo můžete v Aquaparku Kohoutovice rovnou ve dvou saunách. Parní sauna se nachází v přízemí bazénové haly a je součastí základního vstupného. Finská sauna s kapacitou 12 míst se nachází v horním patře budovy a je nutné zvlášť uhradit příplatek za vstup. Pro návštěvníky je zde k dispozici vše potřebné – bazének, ledová studna i odpočívárna s dřevěnými relaxačními lehátky a pravidelné se zde konají saunové ceremoniály pro ženy a saunování pro děti.

Rekreační bazén a vodní atrakce

Rekreační bazén plný atrakcí je to pravé místo pro zážitky nejen s rodinou. Hloubka bazénu se pohybuje od 0,8 m do 1,3 m a voda má příjemných 30 °C a na všechny milovníky vodní zábavy zde čekají vodní trysky, chrliče, perličkové rošty nebo divoká řeka. Nejoblíbenejší atrakcí je bezeporu 90m dlouhý tobogan s dojezdovým bazénkem. Sledujte rozpis a rezervace, část rekreačního bazénu bývá pronajata oddíly vodních sportů.

Relax ve vířivce

Pro opravdový relax plný bublinek je v našem aquaparku v bazénové hale k dispozici klasická vířivka. Příjemná masáž a voda o teplotě 34 °C vám alespoň na chvíli pomohou odplavit starosti všedních dnů. K vířivce umístněné mezi dvěma bazény ve lávka spojující přízemí a horní patro.

Střešní bazén s terasou

Oblíbené letní osvěžení nabízí venkovní střešní bazén s terasou. S hloubkou maximálně 80 cm a teplotou ke 30 °C je skvělým místem k odpočinku u okraje bazénu, ale i k aktivním vodním radovánkám dětí, které ještě neumí spolehlivě plavat. Ve velmi horkých dnech se pro zvýšení komfortu ochlazuje podlaha a bezplatně zde jsou k dispozici polohovatelná lehátka a čtyři velké slunečníky. Přístup k bazénu je součástí základního vstupného a otevírací doba se řídí aktuálním počasím, maximálně však 9:00 - 20:00.

Dětský koutek

Zveme vás do dětského koutku, který se nachází v prostorách občerstvení v horním patře. Vaše děti si zde pohrají, zatímco vy můžete příjemně relaxovat u kávy. Pobyt vám zpříjemní i bezplatné připojení k Wi-Fi.

Vodní hrátky v brouzdališti

Aquapark Kohoutovice nezapomíná s vodními radovánkami ani na ty nejmenší návštěvníky. Oválné brouzdaliště s hloubkou vody 18 cm, teplotou vody 30 °C a vodním hřibem dětem báječně zpestří zábavu. Brouzdaliště je umístněno v bazénové hale vedle rekreačního bazénu.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále