Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
ZAVŘENO
Čipové hodinky, jejichž nabití vám uhradil zaměstnavatel na fakturu (FKSP s místem nabití AQP Kohoutovice), vyzvednete či dobijete v Bazénech Lužánky a to po celou dobu uzavření aquaparku.

hledat
Posilovna

Posilovna

Aquapark Kohoutovice

Otevírací doba

Vážení návštěvníci, od 24. 6. 2024 do konce letních prázdnin je Aquapark UZAVŘEN z důvodu plánované odstávky.
Děkujeme za pochopení.

Posilovna

Všední dny

provozní doba:

6:00 - 21:30

poslední vstup:

20:45

uzavření areálu:

22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 21:30

poslední vstup:

20:45

uzavření areálu:

22:00

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

190 Kč / 1,5 hodiny

S čipovými hodinkami

152 Kč / 1,5 hodiny

Co najdete v posilovně

Spotee - proběhni se po celém světě

Běh může být zábavný i uvnitř. V cardio zóně se můžete proběhnout po celém světě na běžeckém pásu se systémem videotrasy Spoteee Video Run. Můžete si vyzkoušet až 60 různých tras z míst, kam se běžně nepodíváte. Zvolte si vaši oblíbenou muziku a dejte zážitku z běhání nový rozměr.

Kardio zóna

Kardio zóna v posilovně je vybavena stroji, které vám pomohou zahřát tělo a dostat se do tempa, nebo je můžete využít i pro hlavní část kardio tréninku. Součástí vybavení jsou běžecké pásy, spinningová kola a orbitrek.

Cvičební pomůcky

Součástí vybavení posilovny jsou nejrůznější i cvičební pomůcky. Oblíbená pomůcka je BOSU - gumový míč polokulovitého tvaru má všestranné využití pro zpevnění těla a zlepšení rovnováhy. Gymnastické míče jsou zase skvělou pomůckou nejen pro všestranné posilování s vlastní vahou, ale i pro rehabilitaci, nebo relaxaci.

Silová zóna

Silová zóna je vybavena vším, co potřebujete pro kvalitní silový trénink. Jednoruční činky ve váze od 1 do 10 kilogramů, činky na vzpírání s kotouči o váze od 1 do 20 kilo a množství dalších posilovacích strojů, na kterých procvičíte všechny tělesné partie

Cvičení s trenérem

Využijte služby fitness trenéra pro začátečníky i pokročilé. Nabízíme individuální trénink i možnost využití služby trenéra pro veřejnost.

Individuální trénink

  • Cena pro jednoho je 450 Kč/hod., cena pro dva 650 Kč/hod. 
  • Rezervace jsou možné telefonicky na tel. čísle 731 445 303 nebo na e-mailouvou adresu zouhar@starezsport.cz.

Pro veřejnost

  • Každé úterý 8:00-11:00 a čtvrtek 16:00-19:00
  • V tyto uvedené hodiny je trenér přítomen v prostoru posilovny, a vy tak máte možnost ho kdykoliv oslovit
  • Bez předchozí domluvy 

Bar s občerstvením

Zveme vás do našeho baru, který se nachází v horním patře a je k dispozici každý den 9:00 - 21:00. Občerstvení je přístupné ze suché i mokré zóny. Najdete u nás příjemné posezení, dobrou kávu, připravíme vám teplé pokrmy a deserty nebo zchladíte žízeň limonádou či pivem . Pobyt vám zpříjemní i připojení k WiFi. Útratu evidujeme prostřednictvím vašich čipových hodinek, pohodlně zaplatíte až při odchodu z areálu. Jídelníčky k nahlédnutí zde. 

Často kladené dotazy

Vstupné do posilovny je obsaženo v ceně vstupu do bazénů, nelze zakoupit vstup pouze do posilovny.

Návštěvník se před vstupem do šaten vyzuje, a to na místě určeném (za turnikety před vchodem do šatny). Svoji obuv si vezme do šaten – za ztrátu obuvi, v případě ponechání v prostoru vyhrazeném k vyzouvání/obouvání, provozovatel neručí. Návštěvník si vybere jakoukoliv otevřenou a prázdnou šatní skříňku. Po uložení osobních věcí je návštěvník povinen dvířka šatní skříňky uzamknout, a to přiložením čipu. Návštěvník je povinen mít po celou dobu pobytu čipové hodinky na ruce, jinak provozovatel neodpovídá za případné ztráty nebo odcizení věcí ze skříňky (v případě, že byl zámek otevřen za použití daných čipových hodinek).

Muži odcházejí z posilovny do sprch určených pro muže, ženy odcházejí do sprch určených pro ženy. Návštěvníci do prostor šaten musí vcházet řádně osušení. V šatnách jsou návštěvníkům k dispozici vysoušeče vlasů. Po osprchování a převléknutí (skříňka se otevírá přiložením čipu ke skříňce, která byla stejným čipem uzamčena) návštěvník skříňku znovu neuzamyká a odchází zpět k turniketům, kde se přiložením čipu ukončí pobyt návštěvy.

Návštěvník je povinen mít na nohou čistou vhodnou obuv nebo obuv k provádění činnosti výrobcem určenou.

Posilovna je celoročně klimatizována (22 až 24°C).

Ne, posilovna v aquaparku nenabízí i cvičení s profesionálním trenérem.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka posilovny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále