Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
ZAVŘENO
Čipové hodinky, jejichž nabití vám uhradil zaměstnavatel na fakturu (FKSP s místem nabití AQP Kohoutovice), vyzvednete či dobijete v Bazénech Lužánky a to po celou dobu uzavření aquaparku.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Aquapark Kohoutovice

Sport i relax pro děti i dospělé v jediném Aquaparku v Brně

Aquapark Kohoutovice láká rodiny s dětmi, návštěvníky toužící po relaxaci a odpočinku i sportovce. V areálu najdete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vodními atrakcemi, z nichž zdaleka nejoblíbenější je 90 metrový tobogán. Nechybí sauny, vířivky, plně vybavená posilovna a samozřejmě bar s občerstvením.

Po tom, co upustíte páru v bazénu či posilovně, se můžete prohřát v parní sauně u bazénu, nebo si dopřát plnohodnotné saunování ve finské sauně s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, která je umístěna v patře. V letních měsících je přístupná střešní sluneční terasa s bazénem, který láká k odpočinku na jeho okraji.

Aktivity a služby

Saunování

Prohřát své tělo můžete v Aquaparku Kohoutovice rovnou ve dvou saunách. Parní sauna se nachází v přízemí bazénové haly a je součastí základního vstupného. Finská sauna s kapacitou 12 míst se nachází v horním patře budovy a je nutné zvlášť uhradit příplatek za vstup. Pro návštěvníky je zde k dispozici vše potřebné – bazének, ledová studna i odpočívárna s dřevěnými relaxačními lehátky a pravidelné se zde konají saunové ceremoniály pro ženy a saunování pro děti.

Rekreační bazén a vodní atrakce

Rekreační bazén plný atrakcí je to pravé místo pro zážitky nejen s rodinou. Hloubka bazénu se pohybuje od 0,8 m do 1,3 m a voda má příjemných 30 °C a na všechny milovníky vodní zábavy zde čekají vodní trysky, chrliče, perličkové rošty nebo divoká řeka. Nejoblíbenejší atrakcí je bezeporu 90m dlouhý tobogan s dojezdovým bazénkem. Sledujte rozpis a rezervace, část rekreačního bazénu bývá pronajata oddíly vodních sportů.

Relax ve vířivce

Pro opravdový relax plný bublinek je v našem aquaparku v bazénové hale k dispozici klasická vířivka. Příjemná masáž a voda o teplotě 34 °C vám alespoň na chvíli pomohou odplavit starosti všedních dnů. K vířivce umístněné mezi dvěma bazény ve lávka spojující přízemí a horní patro.

Střešní bazén s terasou

Oblíbené letní osvěžení nabízí venkovní střešní bazén s terasou. S hloubkou maximálně 80 cm a teplotou ke 30 °C je skvělým místem k odpočinku u okraje bazénu, ale i k aktivním vodním radovánkám dětí, které ještě neumí spolehlivě plavat. Ve velmi horkých dnech se pro zvýšení komfortu ochlazuje podlaha a bezplatně zde jsou k dispozici polohovatelná lehátka a čtyři velké slunečníky. Přístup k bazénu je součástí základního vstupného a otevírací doba se řídí aktuálním počasím, maximálně však 9:00 - 20:00.

Dětský koutek

Zveme vás do dětského koutku, který se nachází v prostorách občerstvení v horním patře. Vaše děti si zde pohrají, zatímco vy můžete příjemně relaxovat u kávy. Pobyt vám zpříjemní i bezplatné připojení k Wi-Fi.

Vodní hrátky v brouzdališti

Aquapark Kohoutovice nezapomíná s vodními radovánkami ani na ty nejmenší návštěvníky. Oválné brouzdaliště s hloubkou vody 18 cm, teplotou vody 30 °C a vodním hřibem dětem báječně zpestří zábavu. Brouzdaliště je umístněno v bazénové hale vedle rekreačního bazénu.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále