Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
DNES OTEVŘENO 6:00 - 21:30
BAZÉNY A POSILOVNA
163/220
FINSKÁ SAUNA
13/12
STŘEŠNÍ BAZÉN
OTEVŘENO

hledat

Aktivity a služby

Aquapark Kohoutovice

jen zóna

Sport i relax pro děti i dospělé v jediném Aquaparku v Brně

Aquapark Kohoutovice láká rodiny s dětmi, návštěvníky toužící po relaxaci a odpočinku i sportovce. V areálu najdete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vodními atrakcemi, z nichž zdaleka nejoblíbenější je 90 metrový tobogán. Nechybí sauny, vířivky, plně vybavená posilovna a samozřejmě bar s občerstvením.

Po tom, co upustíte páru v bazénu či posilovně, se můžete prohřát v parní sauně u bazénu, nebo si dopřát plnohodnotné saunování ve finské sauně s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, která je umístěna v patře. V letních měsících je přístupná střešní sluneční terasa s bazénem, který láká k odpočinku na jeho okraji.

Aktivity a služby

Cvičení v posilovně

Zacvičíte si v kompletně vybavené posilovně, ve které se nachází velké množství strojů a načiní, pomoc kterých procvičíte všechny tělesné partie a dosáhnete rychle očekávaných výsledků. K dispozici jsou běžecké pásy, cvičební stroje, velké i malé činky a pomůcky pro cvičení s vlastním tělem. Posilovna je klimatizovaná, nachází se v horním patře budovy a je z ní výhled do bazénové části aquaparku. K posilovně přiléhá taktéž bar, ve kterém si můžete vybrat z nabídky fitness sortimentu.

VÍCE INFORMACÍ dále

Plavání v bazénu

Bazén o délce 25 metrů rozdělený do 6 plaveckých drah s hloubkou v rozmezí 1,8–2 m je přesně to, co potřebujete pro pohodové kondiční plavání. Správný zážitek ze zdravého pohybu navíc podpoří komfortní teplota vody, která se pohybuje mezi 27-28 °C. Sledujte rozpis a rezervace drah, především v odpoledních hodinách bývá bazén pronajat oddíly vodních sportů.

VÍCE INFORMACÍ dále

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále