Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
ZAVŘENO
Čipové hodinky, jejichž nabití vám uhradil zaměstnavatel na fakturu (FKSP s místem nabití AQP Kohoutovice), vyzvednete či dobijete v Bazénech Lužánky a to po celou dobu uzavření aquaparku.

hledat
Aktivity a služby

Aktivity a služby

Aquapark Kohoutovice

Sport i relax pro děti i dospělé v jediném Aquaparku v Brně

Aquapark Kohoutovice láká rodiny s dětmi, návštěvníky toužící po relaxaci a odpočinku i sportovce. V areálu najdete 25 metrový plavecký bazén, rekreační bazén s vodními atrakcemi, z nichž zdaleka nejoblíbenější je 90 metrový tobogán. Nechybí sauny, vířivky, plně vybavená posilovna a samozřejmě bar s občerstvením.

Po tom, co upustíte páru v bazénu či posilovně, se můžete prohřát v parní sauně u bazénu, nebo si dopřát plnohodnotné saunování ve finské sauně s ochlazovacím bazénkem a odpočívárnou, která je umístěna v patře. V letních měsících je přístupná střešní sluneční terasa s bazénem, který láká k odpočinku na jeho okraji.

Aktivity a služby

Cvičení v posilovně

K dispozici jsou běžecké pásy, cvičební stroje, velké i malé činky a pomůcky pro cvičení s vlastním tělem. Posilovna je klimatizovaná, nachází se v horním patře budovy a je z ní výhled do bazénové části aquaparku. K posilovně přiléhá taktéž bar, ve kterém si můžete vybrat z nabídky fitness sortimentu.

Nabízíme vám také cvičení s profesionálním trenérem pro začátečníky i pokročilé. Nechte si sestavit individuální tréninkový plán nebo si poradit v oblasti správné výživy. Cena pro jednoho 450 Kč/hod, cena pro dva 650 Kč/hod. Rezervace jsou možné telefonicky na 731 445 303 nebo na zouhar@starezsport.cz.

Každé úterý od 8 do 11 a čtvrtek od 16 do 19 hodin můžete využít služeb trenéra pro veřejnost přímo v posilovně bez předchozí domluvy.

Plavání v bazénu

Bazén o délce 25 metrů rozdělený do 6 plaveckých drah s hloubkou v rozmezí 1,8–2 m je přesně to, co potřebujete pro pohodové kondiční plavání. Správný zážitek ze zdravého pohybu navíc podpoří komfortní teplota vody, která se pohybuje mezi 27-28 °C. Sledujte rozpis a rezervace drah, především v odpoledních hodinách bývá bazén pronajat oddíly vodních sportů.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále