Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
DNES OTEVŘENO 6:00 - 21:30
BAZÉNY A POSILOVNA
2/220
FINSKÁ SAUNA
0/12
STŘEŠNÍ BAZÉN
ZAVŘENO
Vážení návštěvníci, sledujte v aktualitách změny v provozu. Děkujeme

hledat

Posilovna

Aquapark Kohoutovice

Otevírací doba

Posilovna

Všední dny

6:00 - 21:30

Víkendy a svátky

8:00 - 21:30

Poslední vstup je možný 45 minut před koncem otevírací doby. Pobyt v posilovně není časově omezen.

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

190 Kč / 1,5 hodiny

S čipovými hodinkami

152 Kč / 1,5 hodiny

Co najdete v posilovně

Cvičební pomůcky

Součástí vybavení posilovny jsou nejrůznější i cvičební pomůcky. Oblíbená pomůcka je BOSU - gumový míč polokulovitého tvaru má všestranné využití pro zpevnění těla a zlepšení rovnováhy. Gymnastické míče jsou zase skvělou pomůckou nejen pro všestranné posilování s vlastní vahou, ale i pro rehabilitaci, nebo relaxaci.

Silová zóna

Silová zóna je vybavena vším, co potřebujete pro kvalitní silový trénink. Jednoruční činky ve váze od 1 do 10 kilogramů, činky na vzpírání s kotouči o váze od 1 do 20 kilo a množství dalších posilovacích strojů, na kterých procvičíte všechny tělesné partie

Často kladené dotazy

Vstupné do posilovny je obsaženo v ceně vstupu do bazénů, nelze zakoupit vstup pouze do posilovny.

Návštěvník se před vstupem do šaten vyzuje, a to na místě určeném (za turnikety před vchodem do šatny). Svoji obuv si vezme do šaten – za ztrátu obuvi, v případě ponechání v prostoru vyhrazeném k vyzouvání/obouvání, provozovatel neručí. Návštěvník si vybere jakoukoliv otevřenou a prázdnou šatní skříňku. Po uložení osobních věcí je návštěvník povinen dvířka šatní skříňky uzamknout, a to přiložením čipu. Návštěvník je povinen mít po celou dobu pobytu čipové hodinky na ruce, jinak provozovatel neodpovídá za případné ztráty nebo odcizení věcí ze skříňky (v případě, že byl zámek otevřen za použití daných čipových hodinek).

Muži odcházejí z posilovny do sprch určených pro muže, ženy odcházejí do sprch určených pro ženy. Návštěvníci do prostor šaten musí vcházet řádně osušení. V šatnách jsou návštěvníkům k dispozici vysoušeče vlasů. Po osprchování a převléknutí (skříňka se otevírá přiložením čipu ke skříňce, která byla stejným čipem uzamčena) návštěvník skříňku znovu neuzamyká a odchází zpět k turniketům, kde se přiložením čipu ukončí pobyt návštěvy.

Návštěvník je povinen mít na nohou čistou vhodnou obuv nebo obuv k provádění činnosti výrobcem určenou.

Posilovna je celoročně klimatizována (22 až 24°C).

Ne, posilovna v aquaparku nenabízí i cvičení s profesionálním trenérem.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka posilovny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále