Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
ZAVŘENO
Čipové hodinky, jejichž nabití vám uhradil zaměstnavatel na fakturu (FKSP s místem nabití AQP Kohoutovice), vyzvednete či dobijete v Bazénech Lužánky a to po celou dobu uzavření aquaparku.

hledat
Posilovna

Posilovna

Aquapark Kohoutovice

Otevírací doba

Vážení návštěvníci, od 24. 6. 2024 do konce letních prázdnin je Aquapark UZAVŘEN z důvodu plánované odstávky.
Děkujeme za pochopení.

Posilovna

Všední dny

provozní doba:

6:00 - 21:30

poslední vstup:

20:45

uzavření areálu:

22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 21:30

poslední vstup:

20:45

uzavření areálu:

22:00

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

190 Kč / 1,5 hodiny

S čipovými hodinkami

152 Kč / 1,5 hodiny

Co najdete v posilovně

Spotee - proběhni se po celém světě

Běh může být zábavný i uvnitř. V cardio zóně se můžete proběhnout po celém světě na běžeckém pásu se systémem videotrasy Spoteee Video Run. Můžete si vyzkoušet až 60 různých tras z míst, kam se běžně nepodíváte. Zvolte si vaši oblíbenou muziku a dejte zážitku z běhání nový rozměr.

Kardio zóna

Kardio zóna v posilovně je vybavena stroji, které vám pomohou zahřát tělo a dostat se do tempa, nebo je můžete využít i pro hlavní část kardio tréninku. Součástí vybavení jsou běžecké pásy, spinningová kola a orbitrek.

Často kladené dotazy

Vstupné do posilovny je obsaženo v ceně vstupu do bazénů, nelze zakoupit vstup pouze do posilovny.

Návštěvník se před vstupem do šaten vyzuje, a to na místě určeném (za turnikety před vchodem do šatny). Svoji obuv si vezme do šaten – za ztrátu obuvi, v případě ponechání v prostoru vyhrazeném k vyzouvání/obouvání, provozovatel neručí. Návštěvník si vybere jakoukoliv otevřenou a prázdnou šatní skříňku. Po uložení osobních věcí je návštěvník povinen dvířka šatní skříňky uzamknout, a to přiložením čipu. Návštěvník je povinen mít po celou dobu pobytu čipové hodinky na ruce, jinak provozovatel neodpovídá za případné ztráty nebo odcizení věcí ze skříňky (v případě, že byl zámek otevřen za použití daných čipových hodinek).

Muži odcházejí z posilovny do sprch určených pro muže, ženy odcházejí do sprch určených pro ženy. Návštěvníci do prostor šaten musí vcházet řádně osušení. V šatnách jsou návštěvníkům k dispozici vysoušeče vlasů. Po osprchování a převléknutí (skříňka se otevírá přiložením čipu ke skříňce, která byla stejným čipem uzamčena) návštěvník skříňku znovu neuzamyká a odchází zpět k turniketům, kde se přiložením čipu ukončí pobyt návštěvy.

Návštěvník je povinen mít na nohou čistou vhodnou obuv nebo obuv k provádění činnosti výrobcem určenou.

Posilovna je celoročně klimatizována (22 až 24°C).

Ne, posilovna v aquaparku nenabízí i cvičení s profesionálním trenérem.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka posilovny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále