Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
DNES OTEVŘENO 6:00 - 21:30
BAZÉNY A POSILOVNA
82/220
FINSKÁ SAUNA
3/12
STŘEŠNÍ BAZÉN
OTEVŘENO

hledat
Bazény a atrakce

Bazény a atrakce

Aquapark Kohoutovice

Otevírací doba

Bazény a atrakce

Všední dny

provozní doba:

6:00 - 21:30

poslední vstup:

20:45

uzavření areálu:

22:00

 

Víkendy a svátky

provozní doba:

8:00 - 21:30

poslední vstup:

20:45

uzavření areálu:

22:00

Obsazenost plaveckých drah sledujte na stránce vstupenky a rezervace.

Základní vstupné

Bazény a atrakce

Plná cena

190 Kč / 1,5 hodiny

S čipovými hodinkami

152 Kč / 1,5 hodiny

Co najdete v zóně

Vířivka

Jestliže vyhledáváte místo k pohodlnému odpočinku, máme tu vířivku dosahující až teploty 34 °C.

Vodní chrliče

V relaxačním bazénu je pro vás připravenou celkem pět vodních chrličů, které tvoří báječné vodní stěny. Chrliče mají různé velikosti, takže je nezapomeňte otestovat všechny a najít si právě ten svůj nejoblíbenější. Zaručujeme, že se tryskem vody pohodlně uvolníte a užijete si příjemné chvíle. :-)

90metrový tobogan

Nejen malé, ale i velké návštěvníky aquaparku láká ke sklouznutí 90metrový tobogan. Spusťte se do hlubin červeného tubusu a užijte si příjemnou jízdu s bezpečným dojezdovým prostorem, který je umístěn v těsné blízkosti relaxačního bazénu.

Perličková lázeň

Dopřejte odpočinek unaveným svalům, nebo se nechte hýčkat bublinkami jen tak. V perličkové lázni snadno zapomenete na každodenní starosti a krom pozitivního dopadu na mysl je tato staletími prověřená procedura blahodárná i pro tělo.

Divoká řeka

Divoká řeka je oblíbenou atrakcí, která je součástí relaxačního bazénu. V pravidelných intervalech spouštíme proud vody, který vás vtáhne do víru. Můžete se nechat proudem jen tak unášet.

Parní sauna u bazénů

Parní sauna se od finské sauny liší především o poznání nižší a pro lidské tělo příjemnější teplotou (do 50 °C) a vlhkostí, která dosahuje až 100 %. Tato relaxační procedura má blahodárné účinky na lidské zdraví tím, že pomáhá odbourávat stres i posiluje imunitu. Parní sauna se nachází hned za vstupem do bazénové haly a za vstup se neplatí příplatek.

Často kladené dotazy

  1. Zakoupení platné časové vstupenky nebo použití čipových hodinek s nabitým kreditem či výměnu průkazky sportovce za čipové hodinky.
  2. Průchod turniketem na vstupu. Na vyhrazeném místě je návštěvník povinen zout si obuv, kterou si vloží (v případě nepříznivého počasí) do igelitového sáčku, který si pak uschová v šatní skříňce nebo ve skupinové šatně.
  3. Použití šatní skříňky pro uložení osobních věcí. Návštěvník smí použít kteroukoli otevřenou prázdnou skříňku. Zámek se používá přiložením a stisknutím čipovými hodinkami.
  4. Prostor šaten je společný pro muže i ženy. Návštěvník je povinen k převlečení použít prostor k tomu určený, tj. převlékací kabinku.
  5. Každý návštěvník je povinen po odchodu ze šaten před vstupem do bazénu z hygienických důvodů použít WC a sprchy dle pohlaví návštěvníka.
  6. Sprchy jsou oddělené a viditelně označeny. Při sprchování se musí každý návštěvník důkladně umýt mýdlem bez plavek a pak se čistou vodou osprchovat.

Doplňkovou atrakcí krytých bazénů je parní sauna. Nachází se v prostorách bazénů a mají do ní všichni návštěvníci s platnou vstupenkou volný přístup. Její kapacita je 14 osob.

Finská sauna, která se nachází v patře budovy, je od zóny s bazény a atrakcemi oddělena a pro pobyt v této zóně delší než 3 minuty je potřeba doplatit vstupné dle ceníku.

Krytý 25 m bazén pro plavce má hloubku 1,8 – 2,0 m, teplotu vody 27 – 28 °C, a šest drah šířky 2,25 m.

Krytý rekreační bazén udržujeme při teplotě 30 °C.

Vířivka má teplotu 34 °C.

Dětské brouzdaliště má teplotu 30 °C a díky hloubce 20 cm je vhodné pro menší děti.

Střešní bazén je vám k dispozici v době letního provozu. Jeho teplotu vyhříváme na 28 - 30 °C.

Ano, kondičním plavcům nabízíme možnost využít bazén ve vymezených časech při omezeném provozu atrakcí aquaparku. Aktuální časový rozpis a ceník vstupného pro kondiční plavání naleznete na stránce Otevírací doba a ceník.

Ano, o volných kapacitách se můžete informovat v rozpisu plaveckých drah. Aktuální ceny pronájmů najdete na stránce otevírací doba a ceník. Dráhy lze rezervovat v kanceláři střediska (tel. 730 157 526) nebo e-mailem (wolfova@starezsport.cz).

Střešní bazén je v sezóně otevřen při příznivém počasí od 9:00 do 20:00 hodin. Každodenní otevírací doba je závislá na zájmu návštěvníků i na počasí, v případě příznivého počasí v průběhu prázdnin zde budete moci pobýt v době 9:00 – 20:00 hodin. V případě bouřky musíme terasu i střešní bazén uzavřít. Přesná otevírací doba je uvedena vždy dopředu na webových stránkách i na informačních nástěnkách uvnitř areálu.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka bazénů

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále