Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
AQUAPARK
DNES OTEVŘENO 6:00 - 21:30
BAZÉNY A POSILOVNA
70/220
FINSKÁ SAUNA
5/12
STŘEŠNÍ BAZÉN
ZAVŘENO

hledat
Fitness Gym

Fitness Gym

Kohoutovice Waterpark

If you want to get in shape and improve your figure you may want to try our air-conditioned fitness gym, which can be found on the top floor of our waterpark. We offer you a comprehensive set of fitness equipment and multiple exercise machines which will enable you to work all body parts.
See more info here.

Otevírací doba

Posilovna

Všední dny

6:00 - 21:30

Víkendy a svátky

8:00 - 21:30

Areál otevřen do 22:00. Poslední vstup ve 20:45. Pobyt v posilovně není časově omezen.

Základní vstupné

Posilovna

Plná cena

190 Kč / 1,5 hodiny

S čipovými hodinkami

152 Kč / 1,5 hodiny

Fitness Gym

Cardio Zone

Dumbbells

Strength Zone

Refreshment

You are warmly welcome to visit our bar. The refreshment shop is accessible both from the dry and wet zone. Pleasant seating, good coffee, desserts, sundaes, hot meals. Our WiFi connection will make your stay even more pleasant. Your expense bill is registered by means of your chip wristband and you pay comfortably when leaving the premises. See the menu here.

Často kladené dotazy

Vstupné do posilovny je obsaženo v ceně vstupu do bazénů, nelze zakoupit vstup pouze do posilovny.

Návštěvník se před vstupem do šaten vyzuje, a to na místě určeném (za turnikety před vchodem do šatny). Svoji obuv si vezme do šaten – za ztrátu obuvi, v případě ponechání v prostoru vyhrazeném k vyzouvání/obouvání, provozovatel neručí. Návštěvník si vybere jakoukoliv otevřenou a prázdnou šatní skříňku. Po uložení osobních věcí je návštěvník povinen dvířka šatní skříňky uzamknout, a to přiložením čipu. Návštěvník je povinen mít po celou dobu pobytu čipové hodinky na ruce, jinak provozovatel neodpovídá za případné ztráty nebo odcizení věcí ze skříňky (v případě, že byl zámek otevřen za použití daných čipových hodinek).

Muži odcházejí z posilovny do sprch určených pro muže, ženy odcházejí do sprch určených pro ženy. Návštěvníci do prostor šaten musí vcházet řádně osušení. V šatnách jsou návštěvníkům k dispozici vysoušeče vlasů. Po osprchování a převléknutí (skříňka se otevírá přiložením čipu ke skříňce, která byla stejným čipem uzamčena) návštěvník skříňku znovu neuzamyká a odchází zpět k turniketům, kde se přiložením čipu ukončí pobyt návštěvy.

Návštěvník je povinen mít na nohou čistou vhodnou obuv nebo obuv k provádění činnosti výrobcem určenou.

Posilovna je celoročně klimatizována (22 až 24°C).

Ne, posilovna v aquaparku nenabízí i cvičení s profesionálním trenérem.

Ano, pokud váš zaměstnavatel vám v rámci Fondu kulturních a sportovních potřeb umožňuje sportovní vyžití. Pak stačí pro pořízení čipových hodinek vyplnit formulář ZDE.

Virtuální prohlídka posilovny

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále